| costinvlad a întrebat:

La Germanos, in toate magazinele au ceea ce este si in catalog? Adica in Gaesti gasesti TV la Germanos? Funda. Ms.

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca nu gasesti in magazin tot ce vezi pe site. Emag are mii de produse si asta ar insemna ca un magazin de al lor sa fie cat un Mall de mare. In magazin gasesti doar cateva produse. E clar ca daca Germanos are 50 de modele de televizoare nu o sa le aiba pe toate in magazin, dar poate nimeresti in acel magazin exact modelul care te intereseaza pe tine sau poate nu gasesti nici un televizor. O sa vezi la fata locului

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

E posibil sa se epuizeze stocul și sa nu găsești in anumite zile, dar in principiu ar trebui sa aibă.