| 1999777999 a întrebat:

Sall TPU, merita sa dau la schimb Samsung Galaxy S1 cu zgarieturi si puncte moarte pe Allview alldro 2 soeed duo NOU?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Wooow normal! Tableta are Android 4.0 iar telefonul 2.1! Si o tableta are mult mai multa memorie decat un Smartphone.Iar tabletele sunt GROZAVE!

4 răspunsuri:
| Zitronen a răspuns:

Sigur ca da... dar cine-i fraierul?happy

| Karuta a răspuns:

Da.

| ydod a răspuns:

Normal ca da! S1 (cu zgarieturi ...etc) pe o tableta. Si tableta mai e si NOUA!

| dianast a răspuns:

Da, dar poate tableta are probleme, nu stiu cine ar face schimbul asta.