| Zdog a întrebat:

Sall TPU, scuze ca pun asta aici dar vreau sa-l vand mai repede
http://olx.ro/oferta/ofera-iphone-3gs-impecabil-ID1N7RL. html

Răspuns Câştigător
| Legend123 a răspuns:

Scuze dar am mai facut rost de bani si o sa cumpar cu 700 de lei un 4s de 32 gb imi pare rau.happy

4 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Iti dau 350 de lei daca imi dai la el si casti si husa happy

| Zdog explică (pentru Legend123):

Trebuie sai instalezi ios-ul cu itunes, eu nu-s cum se face si denasta il dau (daca vrei iti dau tot

| Zdog explică (pentru Legend123):

Sa-u daca vrei iti dau altu de 8gb (am doua, unu de 16 si unu de 8) asta de 8gb merge bine. Daca vrei iti dau toate accesorile de la ala de 16.

| Zdog explică (pentru Legend123):

Ok, dar sa ai grija ca uni oameni sunt rai si pot sa-ti dea teapa

| Legend123 a răspuns (pentru Zdog):

Scuze dar am mai facut rost de bani si o sa cumpar cu 700 de lei un 4s de 32 gb imi pare rau.happy