| cosminutz98 a întrebat:

vreau sa cumpar un telefon second hand sub 300 de lei! daca aveti voi de vanzare spuneti. poate ajunge de la Nokia 5800 pana la iphone 3g! va rog! funda!

3 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Decat unul second mai bine unul nou la 400 lei, vezi aici: http://oferte-azi.ro/telefoane-mobile/

| alexxis0712 a răspuns:

Samsung s3100 35 lei

| Yones_Cezar_1999 a răspuns:

Mai pune cativa bani mai roaga-i pe parinti si ai rabdare si in putin timp iti iei unul nou-nout! sau daca vrei repede du-te la orice magazin Vodafone si intreaba de Vodafone smart2 585! si este un telefon bunicel la 2.8 milioane iti raman bani si tia de ceva si merg si jocuri si muzica si video pe el. e un telefon bunicel! parerea mea! Vodafone smart2 858!