| Neata_Marius_1994 a întrebat:

ce parere aveti, vreau si argumente sa imi cumpar un iphone 5s nou sau un iphone 6 second hand? nu ma intereseaza Samsung, LG etc

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Cumpără-ți un iPhone5s nou. Crede-mă că diferența între ele nu e mare. Singurele diferențe notabile între ele este că iPhone 6 e mai mare și are camera mai bună în rest sunt exact la fel.

| Neata_Marius_1994 explică (pentru OnuOnulică):

Ma gandesc ca iphone 6 da senzatia de telefon mai premium, mai scump intelegi ce vreau sa zic?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Neata_Marius_1994):

Da, dar diferențele între cele 2 e doar camera și mărimea...și iPhone5s arată ca un telefon premium.

| Neata_Marius_1994 explică (pentru OnuOnulică):

Credeti ca ar fi mai bine sa cumpar un iphone 5s nou? vreau o parere sincera, multumesc!

| OnuOnulică a răspuns (pentru Neata_Marius_1994):

Da, din punctul meu de vedere mai bine merită un iPhone5s nou. Ai avantajul că faci o economisire de bani...