| teodora0109 a întrebat:

are cineva telefonul Samsung Galaxy Mini 2? Este un telefon bun? Merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| xloverush a răspuns:

Uite,nu am acel telefon, insa sora mea il are, si nu, nu este un telefon bun.Nu ruleaza bine jocurile din cauza procesorului, e foarte micut, camera...neeh,nu e cine stie ce, touchscreenul e bunicel, si nu e asa rezistent. iti recomand sa nu ti-l iei, sora mea nu e multumita deloc de el.Mai bine i-ati un Samsung Galaxy Gio. Nu e nici scump si este inteligent, tine mult si e si elegant. SPER CA TE-AM AJUTAT.