| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,vreau si eu un site romanesc de unde pot cumpara o husa de ipod touch 4G, husa tip baterie externa.Dau funda PS:siteu sa fie in Romania nu in afara si daca se poate dati-mi siteu direct catre produs, nu vreau husa de silicon vreau husa cu baterie externa cum are iphone 4/4S eu vreau pentru ipod touch 4, uitati-va aici:http://www.gsmnet.ro/acumulatori/acumulator-extern-apple -iphone-4-slim-blister--42370 de asta da eu vreau pentru ipod touch ca nu vreau sa imi iau de aia care imi atrana de pod, si nu mai ziceti ca la istyle ca acolo nu comercializeaza asa ceva, un site sau un magazin unde se comercializeaza husa cu baterie externa pentru ipod touch 4G

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| beastboy84 a răspuns:

Bai frate nu stiu de ce dar si aseara si azi mi se intampla... imi apare cu intarziere ce imi scrie lumea... eu acum nu vad ce mi-ai zis. dar daca vrei poti baga id meu : johnnyb_96@yahoo.com

| beastboy84 a răspuns:

Aaa am cautat... si nu am gasit. imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.

Răspuns utilizator avertizat