| Lavinia7386 a întrebat:

A comandat cineva de pe okazii.ro? Sunt o firma serioasa sau ce fake ca multe altele?

12 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Okazii.Ro este un site de anunțuri. Nu ei sunt cei care îți vând, ei promovează anunțurile altor vânzători. Tu iei legătura cu vânzătorul nu cu okazii.ro. Okazii.Ro este doar un portal atât nimic mai mult.

| RockPassion94 a răspuns (pentru Azµre):

Exacthee hee Asta urma sa spun si eulaughing)

| Azµre a răspuns (pentru RockPassion94):

Eh îmi pare rău că ți-am luat-o înainte. Da cu toate astea au și eu un magazin al lor și un centru de ridicare al produselor în bucurești și în pitești. S-au extins destul de rapid.

| Okaziiro a răspuns:

Buna! De 13 ani romanii isi fac cumparaturile cu succes pe Okazii. Acum poti alege dintre 2.4 mil de produse noi cu factura si garantie sau second hand http://bit.ly/15aIpHK. Daca alegi produse care au Garantia de Livrare, te asiguri ca primesti ce ai comandat sau banii inapoi: http://bit.ly/Ye8FyJ Daca vrei ajutorul nostru ne gasesti la suport@okazii.ro sau 0374OKAZII. O zi frumoasa!

| Andrey3oo7 a răspuns:

E foarte serios. Tatal meu a comandat multe de acolowinking

| dani0822 a răspuns:

Este un site destul de serios, dar destul de multi oameni au luat teapa iar politia nu a putut face nimic, daca vrei sa cumperi ceva, stabileste o intalnire cu vanzatorul. nu cumpara de la cineva care sta in Satu Mare si tu in Bucuresti pentru ca nu poti stii de fapt ce iti trimite.

| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Da,e ok, mi-am comandat o tableta de acolo. Iti recomand si tocmai.ro sau mercador

| MarioRadulescu a răspuns:

Yep, sunt ok. uita-te la calificativele celui care vinde ce vrei tu.
eu mi-am luat un router wireless si o placa video de la cineva de pe okazii si a fost ok.

| doggmaster a răspuns:

Okazii.ro e doar un site de hostat anunturi....Sunt mii de vanzatori

| Pufuletee02 a răspuns:

Buna!
Da e o firma serioasa.

| irinaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Tatal meu comanda aproape zilinic de pe okazii.ro Din punctul meu de vedere sunt o firma serioasa si destul de ieftine produsele lor big grin Comanda cu incredere ca nu vei regreta happy

| Teyzin a răspuns:

Sunt o firma destul de serioasa... si eu am apelat la serviciile lor si sunt multumit.