| Miksha a întrebat:

Salut, acum cateva zile am comandat niste Adidasi si am primit un mail in care mi se zice ca pachetul va ajunge maine intre orele 9 si 17, dar eu o sa fiu foarte probabil plecat de acasa, si nu mai este nimeni care ar putea ridica coletul.

Ce se intampla cu acel colet? Nu ma astept sa mai vina o data, nici eu nu cred ca as face asta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge la ei la sediu și poți să-l ridici de acolo. Poți suna să le spui că nu ești și să ți-l livreze a doua zi.