| LoveMusic14 a întrebat:

Mi-am comandat un colet extern si am băgat adresa locuinței mele si tot. Acum cateva zile am primit un email ca acest colet a fost expediat si emailul mai zicea si ca compania de transport este Royal Mail si ca shipmemt tracking number: 1st class standard despre care nu am inteles la ce se referă. Coletul nu a venit la mine acasa se poate sa fie la posta sectorului meu?

1 răspuns:
| StefanPrintzy a răspuns:

Salut,inseamna ca coletul tau este timis cum e la cfr clasa 1 si 2, al tau a fost clasa 1 ceea ce inseamna ca vine mai repede.Vei primi de la posta in cutia postala mandatu daca ti-a venit sau poti intreba chiar tu la posta.