| denisTiky a întrebat:

Acuma va tot innebunesc cu intrebari despre pc garage.
Pot sa scot asamblarea gold de la PC Garage Viking? Daca va intrebati de ce vreau sa fac asta, pai in primul rand ei imi cam rapesc placerea de a mi-l construi singur (imi place mult mai mult) si in al doilea rand nu cred ca mai primesc cutiile de la componente, si in caz ca vreau sa vand pe viitor procesorul spre exemplu(ca sa fac update sau ceva), cum dau eu procesoru ala la om, in punga? Daca nu am cutiile cine ma mai crede ca acele componente sunt noi, dar eu in primul rand... Cum pot sa stiu ca nu e componenta la mana a 2 a daca nu are cutie... Voi ati cumparat sisteme de la pc garage, gata facute, cum vi s-au parut?

1 răspuns:
| debarasator63 a răspuns:

De ce nu-ti cumperi tu fix aceleasi piese, care nu sunt la preturi de pc garage (firma mama este eMAG) si ti-l faci singur? Nu mai platesti ansamblarea, iar piesele le iei la cel mai mic pret (de pe compari.ro).