| Kevin0876 a întrebat:

Salut. Aveti idee cam cat ar trebui sa platesc pentru livrare in cazul in care mi-as cumpara o consola tip handheld cu windows (e vorba de un Loki) din SUA in valoare de 500 de dolari?

Răspuns Câştigător
| Cherciumihai a răspuns:

Adaug-o de pe siteul lor în coș, introduci datele, dai și tu plată ramburs iar fix când ajungi la,, trimite comanda", te uiți pe acolo cât costă transportul.Nu îi dai,, trimite comanda", faci această treabă special ca să vezi cât costă transportul.