| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Aici este vorba despre fan courier si am o intrebare destul de simpla.Cand primesc AWB-ul de la firma la care am comandat, inseamna ca in acea zi imi va veni coletul?

Răspuns Câştigător
| mihaiion2 a răspuns:

Nu inseamna ca primesti coletul in acea zi. Cu ajutorul AWB-ului, pe site-ul firmei de curierat poti urmari traseul coletului. AWB-ul arata ca firma de la care ai comandat a predat coletul firmei de curierat.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Este un act de insotire pus intr-o punga (de obicei) pe cutia coletului. Se desface in 2 exemplare si unul il vei primi tu. Nu prea ai ce face cu el.