| AlexDFY a întrebat:

Salut, am apofizita tibiala (forma usoara) de 11 luni si as dori sa cumpar o genunchera pana in 30-40 lei.De unde as putea cumpara una, dar nu vreau din acea de tenis, ci una cu o gaura mica in mijloc( cei care au folosit stiu).VA ROG fara glume.Dau funda

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Aici nu pot sa te ajut, eu nu locuiesc in Europa. Ar exista la WalMart, dar nu cred ca aveti inca asa ceva.

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Asa ceva ar trebui sa se gaseasca la orice supermarket (Carrefour, Cora etc.)

| AlexDFY explică (pentru SkyPilot):

Am gasit una la cora, era neagra, 38 de lei, nu mai stiu cum se numeste, dar as vrea raspunsuri si de la cei care au deja., oricum mersi

| SkyPilot a răspuns (pentru AlexDFY):

Posteaza intrebarea la Sanatate, ai mai multe sanse acolo decat la Adolescenti.

| AlexDFY explică (pentru SkyPilot):

Nu-mi aparea aceasta categorie, mai astept ceva timp si voi repune intrebarea, oricum iti multumesc mult

| SkyPilot a răspuns (pentru AlexDFY):

Nu-ti apare pentru ca ai exclus-o in profilul tau. Editeaza-ti profilul si nu o mai exclude.

| AlexDFY explică (pentru SkyPilot):

am rezolvat, am luat una din cora, energyfit

| SkyPilot a răspuns (pentru AlexDFY):

Aici nu pot sa te ajut, eu nu locuiesc in Europa. Ar exista la WalMart, dar nu cred ca aveti inca asa ceva.