| mustangmuscle a întrebat:

Salut, am asa o intrebare unul imi proune iphone koreea pe nokia 6233, ce ziceti face sa >schimb? El a zis cai korea nu china! are 2 sim tv... voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Sunt de acord cu ce au zis cei de mai sus cred ca este ceva la mijloc pentru ca Nokia 6233 e 600si ceva Ron iar iphone-ul este peste 2000 si ceva de Ron parca oricum e mult mai scump decat telefonul tau in mod obisnuit este o teapa ceva parerea mea.

4 răspunsuri:
| Anek a răspuns:

Eu cred ca iphonul are o problema doar nu e chiar asa de prost ala sa faca un asemena schimb straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E MAXIM de teapa. Telefoanele astea fake din China - iphone TV dual sim sunt cele mai mari aberatii posibile. Arata ca iphone - dar ca tehnologie e mai slab ca Nokia ta. Bateria tine o zi - daca ai noroc si iti pierde semnalul - e mega teapa happy

| adelinee a răspuns:

Nuu face prostia sa il ieibig grin am avut o chinezarie cect parca la fel dual sim tv net etc si era super prost nu ii se incarcau bateriile iar telefoanele chinezesti sau cum zice el ca cica e din koreea au o problema. piesele. le gasesti foarte greu si sunt foarte scumpebig grin mai bine pastreaza Nokia ca te asigur ca e mult mai mult decat porcariile aleabig grin

| overdrive a răspuns:

Mai bine nu accepti. Cine stie ce tampenii mai are in el. Nu se merita sa iei chestii ca nu sunt originale si n-ai garatia ca functioneza perfect la capacitate maxima. Dupa ce a zis ca e dual sim, e clar ca nu e bun. Stima!