| andriuha95 a întrebat:

Care telefon canta mai tare: nokia n73 sau nokia 6233?

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

N73 e mult mai bun are softu symbyan e mai tare si la camera uite comparatie exacta. Funda?
http://www.telportal.ro/......ia_N73.htm

7 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Si Nokia n73 scrie clar ca are sunet stereo 3d si se aude mult mai misto

| summertime a răspuns:

Din cate stiu eu, Noia n73 se aude mai bine, dar si la Nokia 6233 se poate auzi bine daca ii schimbi difuzorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia n73 pentru ca si eu am si se aude ffff bine

| Emy_4433 a răspuns:

Nokia 6233tongue...pot spune ca daca ii schimbi difuzorul la un alt telefon se poate auzi mai tare:p... fundita? ohappy

| Emy_4433 a răspuns:

Nokia 6233. dar la un telefon ii poti schimba difuzorul si se poate auzi mai tare... funda?

| dellyutzaaa123 a răspuns:

Mai tare n73 am si eu si sun tare

| cristinaa18 a răspuns:

Nokia n73winking