| TheMadKing a întrebat:

Salut, am comandat de pe joom mai multe comenzi au trecut 35 de zile si inca nu a venit nici una e posibil sa se fi pierdut coletele? Ca cu posta moldovei...

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Poti sa te uiti in aplicatie sa vezi pe unde este. Eu asa imi iurmaresc comenziile. Sau sa intri in legatura cu cei de la joom. Este undeva o data maxima in care ar trebui sa iti ajunga coletele, daca trece de data aceea poti sa ii contactezi.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe e-mail iti spun cand o sa ajunga. Mie mi-a spus in noiembrie ca pot ajunge pana in 28 ianuarie dar au ajuns in 3 saptamani. Nu stiu cum este cu posta la voi dar nici la noi nu-i mai breaza. Tot o apa si un pamant. O tin cu forta in viata.

| BlondaBlondii a răspuns:

Depinde. Incerca sa ii contactezi pe cei de la posta si sa le spui numarul coletului sau pe cei de la joom si intreaba-i in ce stadiu se afla comanda ta.

| Ruxi942 a răspuns:

Inca il mai astepti dupa 35 zile? Pe https://mallcopii.ro/ n am avut probleme dar gasesti haine pentru copii, jucarii haine adolescenti, in cazul in care te intereseaza astfel de articole.