| RadoaieMihaiAlexandru a întrebat:

Salut, am comandat un produs de pe evomag, a ajuns acum 2 zile si vreau sa ii dau retur. Trebuie sa chem eu curier dar imi cere nume si prenume. Cum ar trebui sa completez acel formular?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu numele si prenumele pe care s-a facut comanda...
nu ai primit o factura ceva? pe numele cumparatorului...
cu acele date trebuie sa completezi

| RadoaieMihaiAlexandru explică (pentru Simpatic):

Nu asta e problema, imi cere nume si prenume destinatar.

| Simpatic a răspuns (pentru RadoaieMihaiAlexandru):

Ai aceste date chiar pe pagina lor, sunt datele oferite pe care le mentionezi in retur si anume:

(Se trimite produsul in atentia departamentului Retur conform indicatiilor de mai jos. Pachetul trebuie sa contina o copie a facturii fiscale de cumparare a produsului._

Evolution Prest Systems S.R.L. - departament Retur

Adresa: Splaiul Unirii, nr. 257-259, Corp B, Sector 3, Bucuresti - CP 030137, In atentia dep. Retur.

gasesti aceste informatii si pe siteul lor aici https://www.evomag.ro/......returnare/