| Piedonewsp a întrebat:

Salut, am cumparat de pe ebay un produs si dupa ce am facut plata prin paypal, vanzatorul nu imi raspunde sub nici o forma la mesaje, email-uri de aprox 3 zile, ce pot sa fac? Trebuie sa mai astept? Sau exista o procedura pe ebay? Multumesc

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

De ce ar trebui sa-ti raspunda?
Asteapta si o sa primesti e-mail ca ti-a trimis coletul.
Daca trimite mii de colete nu are timp de taclale.
Daca nu primesti coletul in 30 -40 de zile iti primesti banii inapoi.

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

La fel de bine, poti sa astepti si a doua venire a lui Iisus pe Pamant. Sau, ca sa folosesc o expresie pe care s-ar putea s-o intelegi mai bine "Teapa, fraiere!"winking

| Piedonewsp explică (pentru JackR):

Te contrazic putin, daca faci plati pe ebay prin paypal, nu ai cum sa iei teapa, eu am intrebat de procedura, poate ma ajuta cineva mai rapid, dar imi fac timp si o rezolv si iti arat si tie ca nu iei teapa daca faci plati prin paypal