| Darko18 a întrebat:

Salut, as dori sa imi cumpar o vioara electrica Yamaha de pe eBay, la noi preturile sunt cu aproape inca jumatate decat pe eBay (USA) pe ebay vioara costa 700 E iar la noi in (UE) 1200 E, insa ma gandesc ca trebuie platita prin PayPal si asta ma face sa ma mai gandesc, sau de ce pretul la ei sunt asa de mici, in plus ca obiectul e nou, cine a mai cumparat de pe ebay rog sa imi spuna cum a procedat cu PayPal si cat a durat transportul cu vaporul P. S vanzatorul imi asigura transportul cu vaporul. Astept raspunsuri!

1 răspuns:
| gabriela_1813 a răspuns:

Draga Andrei, eu lucrez intr-o firma care vinde instrumente muzicalesi care este si dealer ymh.Intra pe senia.ro si viziteaza site-ul.Suna la oricare dintre numerele afisate pe site si vorbeste cu colegii mei, cine stie, poate iti putem rezolva problemasau altfel spus poate iti putem indeplini dorinta.
cu mult drag