| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am cumpărat o tigara electronică de pe eMag, insa as vrea sa o returnez fiindca nu este pe 'gustul' meu, totodată aș dori și banii înapoi, se poate? În câte zile o mai pot returna?

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Legal, în 14 zile. Nu știu cum e situația în cazul țigărilor electronice având în vedere noile norme de igienă. Nu știu dacă vor mai putea să vândă produsul mai departe.

| mastadont a răspuns:

Am avut și eu o problemă similară anul trecut însă din păcate mi s-a comunicat că, datorită normelor de igienă precum și a faptului că țigara electronică intră în categoria produselor consumabile, nu se poate returna o dată ce a fost folosită.