| DOOOPX a întrebat:

Salut, am dat niste comenzi pe aliexpres, si este un site gen 17 track pentru urmarirea coletelor cand bag codul la colet pe site imi spune "Coletul dvs a fost preluat" si la altul "Coletul dvs a fost trimis in tara de origine.
As vrea sa stiu ce inseamna asta si daca vor veni adica 100% ca nu vor fi anulate de catre vanzator.

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

AliExpress are un sistem foarte bun de customer service, scrie-le si iti vor explica tot ce vrei sa stii.