| alesiochitica1876A a întrebat:

Salut, am dat o comanda pe SHEIN pe data de 4, imi apare ca s-a livrat si tot eu nu am primit nici măcar telefon de la curier, nici comanda nu a venit acasa, m-ar ajuta cateva răspunsuri ❤️

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Shein este un magazin in China, care livreaza marfa cu cel mai ieftin mijloc de transport, si dureaza intre 3 si 6 saptamani.

| GeaninaGeanina782 a răspuns:

Livrarea dureaza intre 11-15 zile lucratoare. N ai specificat luna. 4 octombrie sau 4 noiembrie?