| smoootheyy67 a întrebat:

Hey! Pe data de 18 ianuarie 2023 am plasat o comanda pe SHEIN, 4 produse ca sa fiu mai exactă. Ceea ce ma ingrijoreaza cel mai mult este ca de 3 zile spune "In transit. Arrived at the Local Facility" si nu am primit nici mesaj de la vreun curier ca am un colet pe drum. Am mai facut comenzi si mi-au venit dar nu stiu de ce la aceasta scrie asa. Oare sa mai astept sau sa ii contactez pe cei de la firma? Va rog mult sa ma ajutati ca ma panichez aici degeaba.

3 răspunsuri:
| eanadandre a răspuns:

Și la mine rămăsese blocat acea actualizare de colet timp de 10 zile chiar mai bine. Ai răbdare, o comanda de pe shein merge greu

| smoootheyy67 explică (pentru eanadandre):

Mersi mult! Nu mi s-a mai intamplat pana acum si am inceput sa ma ingrijorez crezand ca poate nu imi mai ajunge comanda

| eanadandre a răspuns (pentru smoootheyy67):

Si eu ma îngrijorasem mai ales că mai dădusem multe comenzi înainte,ajunge sigur. Ai incercat sa cauti pe google site-uri unde îți arată unde e coletul? Shein câteodată rămâne în urmă cu noutățile despre colet. (Copiezi acel număr de la comanda de pe shein, cauți pe google track package, inserezi codul și îți dă, daca da eroare sau nu merge mergi pe alt site, sunt destule)