| Greg_Greg_1985 a întrebat:

Am dat o livrare la doua produse de pe eMAG sâmbătă si scria : Data livrare - 22 Octombrie, luni... Inca nu au venit produsele si din cate stiu, ei livreaza intr-o zi daca esti din București /Ilfov si eu sunt din Voluntari, Voluntari fiind un oraș din Ilfov marginit de Centura Bucureștiului... Știe cineva de ce?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai pus pe poștă, eu am pățit să nu-mi trimită mesaj de confirmare și m-am dus eu a doua sau a treia zi și coletul era venit.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Simplu! Ei il pun la curier astazi. Daca l-au pus la ora 16:00 curierul nu lucreaza decat pana la 17. Coletele se duc la sediu, se triaza. Abia maine va veni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde. Vine intr-o zis daca il livreaza ei si il au prin stocuri.
Poate fi livrat de un partener din marketplace si dureaza si cateva zile.