| ElenaEla0819 a întrebat:

Am comandat ceva pe Emag si as vrea sa stiu daca livreaza si in weekend in afara Bucurestiului. Merci anticipat.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca inregistrezi comanda de luni pana vineri pana in ora 14:30 si vrei sa facem livrarea in Bucuresti, poti opta sa primesti produsele prin curier, in aceeasi zi. Pentru asta, cand inregistrezi comanda trebuie sa bifezi "Vreau livrare azi". Comanda se va livra in aceeasi zi, in intervalul 16:30 – 21:00.
Sambata, am prins livrari. Duminica nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sambata e posibil, duminca nu

| Eastwood a răspuns:

Comanda ta va ajunge luni sau marti!