| CatalinCtl a întrebat:

Salut, am dat si eu o comanda azi de pe un site de un telefon din china valoarea produsului e de 120 dolari si mi-l trimite prin HongKongPost, stie cineva daca aceasta companie livreaza si in Romania la sigur ca nu stiu si imi zice ca am de platit 120 dolari prin western union si nu am inteleg, dau funda celui care ma lamureste exact

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Trimite un link al sitului despre care vorbesti, altfel cum stim la ce firma faci referire?

| coolboy22 a răspuns:

De pe ce site ai cumparat? Sa nu mai platesti niciodata cu WU la chinezi.Da, aceea firma efectueaza livrari in Romania prin intermediul Postei Romane, o sa ajunga la posta vamala din oras si vei plati tva + taxe vamale.