| Best112Mihai a întrebat:

Salut am dilema...ce camasa as putea asorta cu in papion crem? In conditiile in care costumul este negru happy. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Avand in vedere ca papionul e crem si costumul e negru, se potriveste orice.
Te gandesti ca poate o camasa alba cu papion crem nu prea isi are rostul, nu-i asa? Asa ma gandeam si eu, dar am cautat pe internet si sunt destul de multi barbati si actori care au purtat camasa si papion de culori asemanatoare. Poti purta atat culori pale, cat si culori vii care ''iti sar in ochi''. Ca e evident - crem se aseamana cu culoarea pielii, si culoarea pielii, piele de fapt se asorteaza cu orice, nu?hee hee
Dar, ai putea sa fii iti asortezi papionul cu cureaua sau cu pantofii sau cu servetelul din buzunarul camasii (daca ai unul). Asa nu va parea nimic la nelocul lui.
O curea crem nu e foarte scumpa 10, maxim 20 de lei daca costa cumva, si esti gata asortat.
Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ei bine? Pana la urma cum te-ai imbracat? Nu ne spui si noua? E ca o poveste inceputa dar la care nu afli sfarsitul sad

Răspuns utilizator avertizat