| slimsshady a întrebat:

Am facut o comanda pe zara iar in mai putin de 24 de h am decis sa o anulez. Plata a fost efectuata cu cardul iar acum daca incerc sa fac din nou aceeasi comanda nu reusesc pentru ca, banca nu-mi da voie.
Banii au fost deja extrasi iar comanda a ramas in aer?
Revin banii inapoi pe card singuri?
Suntem singuri in univers?

3 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Banii au fost deja extrasi. Cel mai bine suni la zara si intrebi daca anularea a fost acceptata. In general nu prea anuleaza site urile astea unde platesti cu cardul. Dureaza pana iti da banii inapoi cam o saptamana. Suna la zara.

| slimsshady explică (pentru Anon31241212):

Am vorbit deja cu cei de la zara imediat ce am sesizat problema si mi-au confirmat anularea, respectivii m-au trimis la banca la care, de asemenea, am incercat sa sun si nu mi-a raspuns nimeni.
Din ce am mai citit pe internet trebuie sa astept maxim 14 zile, sper sa nu astept degeaba si dupa sa nu mai pot face nimic

| Anon31241212 a răspuns (pentru slimsshady):

Iti dau banii sigur. Mie tot timpul mi i au dat intr o saptamana.