| Greg_Greg_1985 a întrebat:

Am facut o comanda Sambata la adresa mea de pe eMAG... Comanda nu a ajuns nici azi. Iar la stare comanda nu scrie nimic... Stie cineva de ce?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate ai dat comanda la unul din partenerii din marketplace, caz in care aia trimit comenzile cand le trece lor prin cap

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Trimite-le un email sau suna la contact clienti, intreaba-i despre comanda ta.Altceva nu vad ce poti face.Succes!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca comanda a fost facuta sambata, inseamna ca trebuia confirmata luni, ca sa porneasca spre tine.
Suna-i si vezi ce se intampla cu comanda sau verifica online.
Ceva ma face sa cred ca comanda nu a fost completata si confirmata de tine, ca atare, nu are nici un statut online.

| patrik986 a răspuns:

Trimite-le un mesaj pe Facebook la eMAG sau suna la ei, altceva nu poti face.

| AugustPetra a răspuns:

In mailul-ul de confirmare este si o estimare cand ar trebui livrata comanda. Daca s-a depasit atunci poti suna la ei.