| nicaseby a întrebat:

Am facut o comanda pe eMAG sambata si inca nu a predat-o curierului,am dat la "urmareste comada" si scrie doar plasata, dar am primit email cu "Confirmare comanda nr.etc."Dar nu pot sa o confirm,nu am unde sa dau ca sa o confirm, le-am dat reply ca o confirm dar nu mi-au raspuns inca.

4 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Salut,
Ei ti-au confirmat comanda.
Pentru ca sambata firmele de curierat nu muncesc cel mai probabil comanda a fost plasata catre curier de catre eMAG sau partenerul marketplace eMAG astazi. Deci maine ar trebui sa ajunga la tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mail ul inseamna ca ei ti au confirmat comanda, tu nu trebuie sa confirmi absolut nimic

| PPVali a răspuns:

Nu trebuie sa confirmi nimic. Sambata de regula se mai fac doar livrarile care sunt deja la curier, si asta pana pe la pranz parca.
Daca ai plasat comanda sambata, astazi, luni s-ar putea sa ajunga la curier si abia maine, marti, sau chiar miercuri sa ti-o livreze.

| nicaseby explică:

Ce sa fac?