| ocristina a întrebat:

Salut,am facut retur pe shein si am primit o adresa de Polonia si un cod.Cum fac retur prin curier ca nu ma lasa sa cer AWB doar pentru Romania, este o firma care lucreaza direct cu Shein? Platesc transportul?

2 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Ghinion!

| SuNaM a răspuns:

Iei legătura cu magazinul din Polonia unde trebuie trimis. Daca nu poți, atunci da, vei suporta transportul iar când banii de pe produse îți va fi returnat, ii vei primi înapoi. Sau suna la curierul care ți l-am adus și spune-i să vina că vrei sa dai retur. O să îți facă el AWB pe loc în funcție de locul unde trebuie trimis. Și fiind vorba de retur o să știe că nu ai de platit nimic tu și îți va lua pachetul pe gratis.

Primul pas recomand sa dai un search cu adresa pe google sa vezi daca e vreun magazin acolo sa îi suni. Daca nu, cu curierul. Bafta!