| RXNFS a întrebat:

Salut, am o mică problemă, acum ceva timp am bagat niște bani pe card, cu bani respectivi vroiam sa cumpar 2500 puncte pentru un joc, prima data am cumparat 2000, apoi cand am vrut sa efectuez a doua plata si am introdus 100 % aceleasi date am primit o eroare de genul " Your payment method was declined. Please verify the information you have provided is correct." Nu știu ce sa fac, e posibil ca nr. cardului sau altceva sa se fi schimbat imediat dupa ce am facut acea plata? Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Nu mai ai bani sificienti pentru a completa tranzactia. Am patit si eu. Se ia un mic comision si acum ai sub cele 500 rest si nu mai poate muta banii de pe card.