| Preotul500 a întrebat:

Am primit un SMS de la FanCourier mesaj fiind ca daca nu o sa ridic coletul voi fi bagat in baza nationala a clientilor care nu ridica coletul de la curier... Ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E posibil ca unele firme care au contracte cu fan curier sa mai refuze sa livreze la adresa aia... in rest nimic

| CuriousStuff a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva. Ori e o gluma, ori chiar exista o asemenea chestie si atunci, daca ai facut o comanda pe net si nu ti-ai mai ridicat comanda, asta inseamna ca nici nu ai platit-o o sa fii pus pe "lista neagra" ca acel curier sa stie daca mai trebuie sa-ti aduca ceva ca tu nu iti ridici coletul, asa ca o sa refuze sau firma o sa refuze sa iti trimita coletul.
O idee foarte buna de altfel, dar ma cam indoiesc ca exista, s-ar putea sa fie si o farsa. Daca ai comandat ceva cel mai bine ar fi sa te duci totusi sa iti ridici coletul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fi obligat sa platesti cu cardul pe anumite site-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| onyvirus a răspuns:

Nimic