| FaceN22 a întrebat:

Salut am si eu nevoie sa ma ajutati cu ceva vreau sa comand o pereche de blugi skinny am 1.75 inaltime 72-73 talie lungimea picorului 81-82 uitati tabelul de marimi de la firma de blugi http://superjeans.ro/despre-cheap-monday/tabel-marimi
Am fundul mai bombat am zis sa iau marimea 23/32 cea mai mica dar nu stiu cum o sa-mi vina

DAU FUNDA URGENT!

1 răspuns:
| Oanapisipisi a răspuns:

Daca spui ca ai fundul mai bombat eu zic (daca ai un centimetru de croitorie ) sa iti masori fundul si vezi daca ai incapea in marimea de care ziceai.