| Lovelypeaches100 a întrebat:

Buna TPU. Daca duc o pereche de blugi la croitor, sunt mai mari in talie cu vreo 2 marimi cred, deci sunt chiar foarte largi, mi-i poate modifica sa imi vina?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Catrice a răspuns:

Eu mi-i fac singur, la croitori durează și o săptămână ca deh au alte priorități decât sa coasa un pantalonhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Vasile2003 a răspuns:

Da! Trebuie sa mergi acolo sa îți i-a mărimile și vor fi gata pana a doua zi...

| petrica5006 a răspuns:

Da normal, asa am procedat si eu și i-am dus unui croitor și mi-o făcut sa îmi vina la fixx

| Lovelypeaches100 explică (pentru petrica5006):

Se vede ca au fost alterati? in cat timp ti i-o facut si cat ai platit?