| FaceN22 a întrebat:

cine a mai cumparat de pe site`u FashionUp vreau sa cumpar si eu ceva nu inteleg de ce are doar marime S http://www.fashionup.ro/top-secret-men~rsquo; s-jacket-black-dku0010ca-p-199016.html

DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vb online sau la tel. cu ei si iti vor spune daca mai primesc si alte marimi sau nu si cam cat este marimea S! Ai grija la marimi ca nu la toate marimea S este S. Cel mai bine le dai in cm masura; eu asa am facut la o caciula fiindca marimea universala pe mine nu ma lamureste. "Universal" in Romania, nu-i si "universal" in Germania sau alta tara, iar ei au multe aduse de dincolo. Mult noroc!