| RoseOfTheFire a întrebat:

Buna vreau si eu un sfat vreau sa imi cumpar o rochie uitati aici site-ul http://www.erry.ro/rochie-teenage-1836.html si vreau sa stiu ce marime mi-ar sta bine am 1.63 sa iau M sau S ca sunt in dubii ca vreau sa stea si bine pe mine deci ce sfat imi dati va multumesc.

3 răspunsuri:
| onutza99 a răspuns:

Buna :* eu am 1.62 si cred ca asta ti-ar veni perfect acum conteaza si cate kg aihee hee daca ai in jur de 49-53 ti-ar veni superhee hee

| onutza99 a răspuns:

Parerea meaShee hee

| Mada_4804 a răspuns:

Eu spun sa iti iei M...zic ca o sati sta bine la inaltimea ta