| yonela_3975 a întrebat:

am si eu o intrebare in urma cu 2 ani m-am casatorit si mi-am cumparat rochia de mireasa cu 1100euro acum cineva a zis sa eu inchiriez cat sa cer? multumesc.

7 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

@yonela
In Cluj, firmele de inchirieri au preturi care trec binisor de 400 lei, in functie de model! nu cred ca trebuie sa-ti faci procese de constiinta pentru 200. Ar trebui sa iei in calcul si probabilitatea ca, rochita sa se deterioreze: pete, rupere prin agatare sau mai stiu eu ce. Acum, 6-7 ani prietena mea, la inchiriere, a fost avertizata ca daca rochia se va innapoia deteriorata va trebui sa plateasca dublul sumei de inchiriere... ceasul rau a facut ca sa agate rochita, sfasiind-o putin!

| mihaibrasov a răspuns:

1200 de euro e un pret bun. Iti ramane si profit si rochia laughing

| vladix a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa i-o dai cu un sfert mai pputin

| Dutzulescu a răspuns:

Nu e mult 200 Euro, e chiar ok, e un eveniment unic. (sperhee hee )

| yonela_3975 explică:

Oare nu o sa i se para mult?

| yonela_3975 explică:

Mda asa e! multumesc mult pentru raspunsuri happy