| Chevalie12 a întrebat:

Am si eu o intrebare, locuiesc in Aalborg si caut sa cumpar un Scooter/Bicicleta electrica care se pliaza, pana 3000-5000 DKK, pot comanda si din alta tara daca trebuie, daca puteti sa ma indrumati si indrumati in directia potrivita!

Am vazut anumite Scootere electrice cu pedale, exact ca la bicicleta, eu nu inteleg corect conceptul, dar nu functioneaza la fel ca un Scooter normal, nu? Eu caut un mijloc de transport care sa nu trebuiasca sa depun efort fizic prea mult, sau aproape deloc.

Mai pe romaneste. vreau sa apas o pedala si sa ma duca unde vreau, pe baterie, nu am nevoie decat pentru deplasare in oras.

Daca aveti mai multe detalii. lamuriti-ma, multumesc in avans.

Răspuns Câştigător
| UnDezaxat a răspuns:

Nu te mai chinui p-aici cu intrebari, serios. Romania e cu vreo 50 de ani in urma, nu vezi asa ceva pe strada. Si nimanui nu-i pasa de chestiile astea.

1 răspuns:
| Chevalie12 explică:

Daca puteti sa ma si indrumati in directia potrivita* nu pot da edit, dar am corectat.