| Cata2388882 a întrebat:

Salut am și eu o problema am dat comanda marți seară de un produs și când bag AWB îmi zice AWB-ul a fost înregistrat de către expeditor, însă nu a fost predat curierului și când i-am sunat au zis că azi trebuie să ajungă menționeaz că pe site scrie in 1-2 zile și am dat de marți seară comanda

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Este probabil o neconcordanta intre sistemul online de AWB tracking si realitate!
Asta cu 2-3 zile nu vad a fi o problema!
Am comenzi din china care datorita vamii din RO intazie de alde 30 de zile!