| rumi36 a întrebat:

Salut TPU
Am dat comandă de o tabletă de pe olx cu livrare prin fan curier pe 28 decembrie si nu mai vine, am vorbit si cu vanzatorul si parea un om cinstit, problema este ca atunci cand intru pe pagina de tracking imi apare "AWB ul a fost inregistrat de catre expeditor dar nu a fost predat curierului,,
Inteleg ca au fost sarbatorile dar cei de la Fan Curier au inceput programul astazi din cate am vazut pe site...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Au inceput astazi dar tu crezi ca se teleporteaza?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Au fost liberi de sarbatori, de maine incolo o vei primii tableta, tăblia cum spun uniilaughing