| flx70 a întrebat:

Salut...am trimis un colet iar persoana respectiva a ales sa ridice coletul de la sediul firmei de curierat. astazi sambata, el zice ca a ridicat coletul.mie in aplicatie nu imi apare ca este ridicat...intrebarea ar fi.e posibil ca in aplicatie sa apara ca a fost ridicat doar luni
? azi fiind sambata se proceseaza luni?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, va apare luni sau cand cei de la firma de curieri vor updata datele in computerul lor.

| ioana748 a răspuns:

Daca este cu ramburs, persoana care a preluat coletul are o chitanța.
Nu cred sa fie probleme, uneori in aplicatie mai apar erori.
Luni ar trebui sa vezi si in aplicatie. Se va rezolva oricum cu chitanța respectiva.

| flx70 explică (pentru ioana748):

Doar ma gandeam ca daca l-a luat azi, teoretic in aplicatie ar fi trebuit sa imi apara ca l-a ridicat asa cum zice el...dar daca e sambata intrebarea era daca o sa apara luni nu azi. e cu ramburs...nu imi fac probleme doar ca am doar cuvantul lui ca l-a ridicat

| ioana748 a răspuns (pentru flx70):

Da, ar fi trebuit sa apara in aplicatie, dar uneori se intampla sa apara mai tarziu.
Luni afli cu siguranță.