| Anonimus12368j8 a întrebat:

Salut! Am un cărucior pentru oamenii cu handicap, vreau sa il vand dar pe olx nu am primit nici un mesaj, aveti idei de site uri in care il pot vinde?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook Marketplace

| oanarus997 a răspuns:

Pe grupuri de vanzari cumparari pe Facebook. Cauta vanzari cumparari, obiecte vechi si alte cuvinte cheie de genul.

| Frank51 a răspuns:

Îl vinzi mai ieftin, și trebuie să ai răbdare pentru că poate dura chiar și câteva săptămâni, luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă pe Facebook, intr-un grup pentru oameni cu dezabilitati

| sierra1 a răspuns:

SCADE prețul, d-aia n-ai primit mesaje!