| Iliesi_Andrei_1995 a întrebat:

Am vazut un anunt pe olx si am dat comanda si chiar am vb cu cel care vindea acel lucru si dupa ce mi-a zis ca trimite comanda anuntul a devenit inactiv. Imi puteti spune de ce?

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Pentru ca nu mai avea sens sa-l tina activ din moment ce marfa s-a vandut.
Eu dezactivez imediat anunturile pentru marfa vorbita cu cumparatorul.

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Pentru ca "acel lucru" a fost vandut. Tie, daca vanzatorul a fost serios si l-a expediat.

| Iliesi_Andrei_1995 explică (pentru JackR):

Dar am avorbit cu el si mi-a zis ca la 30 de zile devine inactiv si el e de pe 18
decembrie