| DennK a întrebat:

As vrea sa imi cumpar pana de Paste un parfum, dar am ales dintre 2 parfumuri : Rihanna Reb'l Fleur si Rihanna Rebelle. Amandoua par a fi geniale, dar nu pot sa ma hotarasc! Help, please :*.

10 răspunsuri:
| SirGeo a răspuns:

Rihanna Rebelle.

| barca16 a răspuns (pentru SirGeo):

Wtf? Esti baiat.De unde stii? Te dai cu parfum de fete?laughing

| SirGeo a răspuns (pentru barca16):

Mama are magazin de parfumuri

| barca16 a răspuns (pentru SirGeo):

Deci te duci la maicata si te dai cu parfum de fete?laughing

| SirGeo a răspuns (pentru barca16):

Barca vezi ca-ti fortezi norocu baietelule tineti gura aia.

| barca16 a răspuns (pentru SirGeo):

Nenea,gusta si tu glumele nu mai fii asa de netolerantwinking

| DennK explică (pentru SirGeo):

Pai as vrea sa imi spui de ce Rihanna Rebelle si nu Reb'l Fleur. Cum miros amandoua? Eu sunt din Sibiu si am cautat peste tot parfumurile astea si nu am gasit nimic, deci mi-l comand de pe net. Mama ta unde are magazinu' de parfumuri? laughing

| SirGeo a răspuns (pentru DennK):

Din 5 in 5 an pe TPU raspunde-ti tu.

| DennK explică (pentru SirGeo):

Nu pricep nimic din raspunsu' tau straight face

| Nerali a răspuns:

Eu iti sugerez Rihanna Rebelle.Recent ai mai publicat o intrebare la care eu am rasppuns in legatura cu frizura ta eu ti-am dat un site dar intre timp am gasit altul mai bun.Te rog daca crezi ca te-am ajutat sa imi dai fundita:
http://www.modeledecoafuri.com/coafuri/coafuri-par-mediu3.html