| ValentinAFM a întrebat:

Salut, azi am făcut secret santa și mi-a picat o fata. Care este cadoul ideal? pont : Fata are peste 250 Kg

Răspuns Câştigător
| M7Seven a răspuns:

O shaorma mare

5 răspunsuri:
| Unindividn0rmal a răspuns:

Mancare! Ceva fin. Vezi tu

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca are 250kg in imaginatia ta, pentru ca nu s-ar putea misca daca era atat de obeza, nici macar nu ar fi putut veni la scoala.
Eu spun sa mai tai din minciuna si sa spui adevarul, ca ti-ar face si tie onoare, sa nu mai fii jignitoare.

| ValentinAFM explică (pentru Violleta2022):

Zici tu? Eu zic sa vii sa o vezi happy

| johnnny123 a răspuns (pentru ValentinAFM):

Http://i.huffpost.com/gen/1804460/thumbs/o-GOT-570.jpg

Omul ala din mijloc are 2.06m si 180 kg.
Ești în continuare sigură că nu exagerezi măcar puțin cu alea 250kg?

| Violleta2022 a răspuns (pentru ValentinAFM):

Eu cred ca habar nu ai cum arata unul de 250kg....doar imaginatia ta este atat de enorma!