| Cel_Negru_Teemo_1975 a întrebat:

Salut Tpu.Am facut aia cu secret santa si mi-a picat colegul de banca.Ce cadou sa ii iau de maxim 15/20 lei.Suntem prieteni destul de buni.

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu gasesti prea multe la asa putini bani. Scoate mai multi bani daca tot zici ca iti e prieten bun. La 15/20 de lei poti sa-i cumperi un fular, o cana, un tricou, un set de poker. Astea se dadeau la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Globuri. ^^
Sau un fular.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Si noi am facut asta la scoala, si avem tot aceeasi suma...ii poti lua nu neaparat ceva scump, dar nici ceva banal, iai ceva care sa ii foloseasca.

| Expressions a răspuns:

O ciocolata si un breloc. (sau deodorant/parfum)

| Florea_Cristian_2000 a răspuns:

Tutorial despre cum sa faci petarde simplu, ieftin si cand ai chef! https://m.youtube.com/watch?v=boIFVkW7YpI