| CinevadinBucuresti a întrebat:

Buna ziua TPU! Am facut Secret Santa la liceu, si mi-a picat o fata din clasa. Ce cadou as putea sa ii fac, de maxim 30 de lei?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Buna,
Si noi am facut asta la liceu. Este o activitate amuzanta si placuta, nu trebuie sa te stresezi pre mult cu cadoul.
Depinde ce ii place, ce gen de fata este. Ca sfat general pot sa iti spun ca toate fetele poarta genti, cercei colorati, toate fetele au cutiute de bijuterii (sau isi doresc una), la toate fetele le place ciocolata, esarfele moderne..este o gama mare de unde poti alege un cadou.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Un buchet de flori (3 trandafiri, gerbera) si un pachet de bomboane fine de ciocolata, consider ca este un cadou suficient si de efect.

| Ciumpi35 a răspuns:

Poti sa-i faci cadou un buchet de flori si ciocolata sau un ursulet de plus. Sau o esarfa, manusi, un tricou cu un mesaj amuzant. Depinde ce ii place.

| Eywa23 a răspuns:

Depinde ce tip de persoana e... daca ii place sa citeasca ai putea sa ii iei o carte... sau de ce nu un ursulet de plus, un parfum? daca nu e genul acela de fata materialista va fi bucuroasa in orice caz... la urma urmei gestul conteaza (parerea mea)