| lolyanna a întrebat:

Cand comanzi de pe Amazon mai multe produse,de la mai multi distribuitori, platesti shipping-ul pentru fiecare distribuitor in parte? Produsele vin in acelasi timp sau fiecare separat?

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nu stiu daca DIa23092 a raspuns corect... daca iei mai multe produse de la acelasi vanzator, ti le poate pune toate intr-un colet ca sa platesti trasnportul o singura data pentru ele. Dar, din cate am inteles eu, tu vrei sa cumperi de la vanzatori diferiti. Deci clar, fiecare face colet separat si platesti transport pentru fiecare in parte. Gandeste-te ca ai comanda ceva din Cluj, Bucuresti, Brasov si Constanta. Sunt vanzatori diferiti, colete separate care merg toate spre adresa ta. Bafta!

| lolyanna explică (pentru RS4):

Ma gandeam ca este asa, speram insa sa n-am dreptatelaughing merci!

| DIA23092 a răspuns:

Produsele vin în același timp și costul transportului nu este separat pentru fiecare, ci toate împreună!